Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hakkımızda

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet  sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Ayme Medikal  girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2016 yılında kurulmuştur.

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede cihazlar getirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir.

Türkiye’ de estetik ve güzellik sektörüne yönelik cihaz tedarikçisi ve markası olan Ayme Medikal , mükemmeliyet ve mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyerek, sağlık / Medikal sektörüne hizmet vermektedir. İthalat ve satışın yanı sıra müşteri memnuniyeti ilkesini hedef alarak satış sonrası hizmeti vermektedir. Bu hedefimiz doğrultusunda çalışmalarına hızla devam etmektedir.Firmamız derin bilgi birikimi ve güçlü kadrosu ile sektöründeki tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

Estetik sektörünün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek ” güvenilir kurum kimliğini koruyan, uzun vadeli, koşulsuz, müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen” bir anlayışla en uygun ticari koşullar altında tüm paydaşlarımıza ve sektöre kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak amacımızdır.

Alper DOĞAN